Dirke

DIRKA 8: “Out and Back Again", 44km , 1.3.2021 ob 19:00

Proga

Točke

2x KOM,2x SPRINT, 1x GENERALNA

TEKMOVALECTOČKE GENERALNOTOČKE SPRINTTOČKE KOMSPRINT 1SPRINT 2KOM 1KOM 2NAJKOMPLETNEJŠI
Danijel Šipoš13172011611950
Boštjan Horvat104120251691171
Dominik Pelc719128116638
Dejan Mašič112024101081655
Matej Lukač20143368132067
Simon Seci25265013132525101
D. Lainscek9102955161348
Boštjan Koter54015202051060
A. Damis1618289920862
J. Hodzar84117162510766
A. Hauptman61412777532

DIRKA 7: “INNSBRUCKING, TIME TRIAL, 12km , 22.2.2021 ob 18:00/19:00h.

Proga

Točke

1x GENERALNA

TEKMOVALECTOČKE GENERALNO
Simon Seci25
A. Damis20
A. Sustarsic16
Matej Lukač13
J. Hodzar11
Boštjan Horvat10
Primož Zrim9
Boštjan Ostojič8
D. Lainscek7
L. Lebar6
Gleich5
Dejan Mašič4
Dominik Pelc3
Boštjan Koter2
A. Hauptman1
Danijel Šipoš
Tomo Čurman
Fabian Aichelsreiter
T. Sovinc
Samir Handanagić
Šömen Matej
A.Primozic
L.Farazin
T. Mori
M. Solar
H.Brane
Dejan Horvat
Mitja Brvar
G.D.
Matoz
J Mlinarič
S. Antolin
D.Damis
A.Sauperl

DIRKA 6: “EVERYTHING BAGEL” (NEW YORK), 35km Torek, 16.2.2021 ob 19:00h.

Proga

Točke

2x KOM,2x SPRINT, 1x GENERALNA

TEKMOVALECTOČKE GENERALNOTOČKE SPRINTTOČKE KOMSPRINT 1SPRINT 2KOM 1KOM 2NAJKOMPLETNEJŠI
Danijel Šipoš81214848634
Boštjan Horvat11421311117
Dominik Pelc4301016145544
Dejan Mašič520151196940
Primož Zrim10317129830
Matej Lukač000
Tomo Čurman000
Simon Seci132229616131664
Fabian Aichelsreiter1122011101033
T. Sovinc000
D. Lainscek992245111140
Samir Handanagić251745107202587
Šömen Matej000
Boštjan Koter250725253459
Boštjan Ostojič11929101122
A.Primozic000
L.Farazin000
A. Damis16112938161356
T. Mori000
M. Solar000
J. Hodzar640520202351
L. Lebar718147117739
H.Brane165514112
Dejan Horvat000
Mitja Brvar000
G.D.000
Matoz000
Gleich000
J Mlinarič000
A. Sustarsic2044513252069
S. Antolin000
D.Damis000
A.Sauperl000
A. Hauptman383261214

DIRKA 5: Casse Pattes (33km) Ponedeljek, 8.2.2021 ob 19:00h.

Proga

Točke

2x KOM,2x SPRINT, 1x GENERALNA

TEKMOVALECTOČKE GENERALNOTOČKE SPRINTTOČKE KOMSPRINT 1SPRINT 2KOM 1KOM 2NAJKOMPLETNEJŠI
Danijel Šipoš10312215725
Boštjan Horvat44011202010155
Dominik Pelc123213101126
Dejan Mašič62420111316450
Primož Zrim000
Matej Lukač2082717111655
Tomo Čurman119184581038
Simon Seci1184599202564
Fabian Aichelsreiter9616337931
T. Sovinc000
D. Lainscek82151121325
Samir Handanagić000
Šömen Matej000
Boštjan Koter23230161625564
Boštjan Ostojič51695116330
A.Primozic000
L.Farazin000
A. Damis2514208691159
T. Mori000
M. Solar000
J. Hodzar350225251155
L. Lebar11131011215
H.Brane172611110
Dejan Horvat16153378132064
Mitja Brvar000
G.D.000
Matoz000
Gleich7510144622
J Mlinarič000
A. Sustarsic000
S. Antolin000
D.Damis131191011833
A.Sauperl1034123117
Za nami je še 5.etapa lige Pomurje Zwifta. Na francoski progi Casse Pattes (33km) smo videli razburljivo dirko. Po približno 1,2km zaprte vožnje smo dobili signal za start in takoj so hitrosti dosegale 45-47 km/h. Kmalu po začetku se je nepričakovano zgodil prvi pobeg četverice kolesarjev (T.Čurman, S.Seci, A.Damiš in D.Horvat). Prednost je po 8km znašala že lepih 11 sekund pred ostalimi kolesarji (med njimi večinoma naši glavni, močni sprinterji). Le-ti so taktizirali in čakali na svoj prvi pravi napad na pedale, ki se je zgodil po 11,7km. Na sprintu smo videli “ne boj, mesarsko klanje” 😉 Človek kar mora čestitati izdelovalcem trenažerjev, da zdržijo vse te sile, ki jih nekateri sproščajo ob sprintih 😅 prvi sprint je bil dolg 330m. Zmagovalec sprinta je bil Julijan Hodžar, 2. Boštjan Horvat in tretji nosilec zelene majice na današnji etapi Boštjan Koter. Počitka tokrat ni bilo, kajti ze čez nekaj trenutkov nas je čakal sprinterski KOM segment, kjer so profitirali tisti, ki jim je ostalo še kaj moči od sprinta. Tako je prvi KOM dobil Boštjan Koter, drugi je bil Simon Seci in tretji Dejan Mašič. V ospredju je “gužvo” na sprintu in KOM-u najbolje izkoristil Matej Lukač, ki je priključil vodilni skupini. Kmalu se je začel 2.7km dolg vzpon, oziroma 2.KOM na današnji etapi. Matej Lukač ga je v intervjuju po dirki opisal kot “skoraj bi mrau” (skoraj bi umrl). Rezultati tega KOM-a tudi prikazujejo kakšen tempo so ubrali najboljši na današnji etapi. Kljub temu da je skupina prišla v super času na vrh, pa je zmagovalec tega KOM-a na koncu bil Simon Seci, kljub tehničnim težavam med obema klancema (na žalost proti komunikacijam med napravami še ne moremo nič storiti). Drugo mesto na vrhu je osvojil Dejan Horvat, tretji je bil Matej Lukač. Sledil je spust, ki je vsem dobro dél. Ko smo si komaj malo spočili, pa še zadnji napad na segmentu, sledil je še drugi sprint. V neposrednem dvoboju mož na moža sta Bostjan Horvat in Julijan Hodžar testirala svoje trenažerje (Boštjan 1304W, Julijan pa kar 17,1W/kg) 😱 Naj omenim, da je na eni od prejšnjih dirk Boštjanova moč pobrala (skurila) njegov sedaj že pokojni trenažer. Julijan je tokrat izkoristil zavetrje Boštjana in ga na koncu premagal za 10 stotink sekunde. Tretjeuvrščeni je tudi tokrat bil Boštjan Koter. Tako smo na lestvicah sprintov namesto dvoboja dobili nepričakovan troboj za končno zmago po 10.etapah. 👍 Sledilo je še 9km do cilja in tudi na koncu smo videli kar nekaj sprintov za končna mesta. Najbolj nas zanima sam razplet na vrhu. Malo pred koncem se je zgodil silovit napad, tako je zmagovalec etape postal Alex Damiš. Drugo mesto je osvojil Matej Lukač in tretje Dejan Horvat. Čestitamo 😉

DIRKA 4: Alp d Zwift (26km) Torek, 2.2.2021 ob 19:00h.

Proga

Torek, 2.2.2021 ob 19:00h.

Točke

1x KOM, 1x GENERALNA

TEKMOVALECTOČKE GENERALNOTOČKE KOMNAJKOMPLETNEJŠI
Danijel Šipoš437
Boštjan Horvat000
Dominik Pelc112
Dejan Mašič7714
Primož Zrim000
Matej Lukač111021
Tomo Čurman131326
Simon Seci202040
Fabian Aichelsreiter8816
T. Sovinc000
D. Lainscek257
Samir Handanagić161632
Šömen Matej000
Boštjan Koter6612
Boštjan Ostojič112
A.Primozic000
L.Farazin112
A. Damis549
T. Mori000
M. Solar000
J. Hodzar9918
L. Lebar000
H.Brane325
Dejan Horvat101121
Mitja Brvar000
G.D.000
Matoz112
Gleich000
J Mlinarič000
A. Sustarsic252550
S. Antolin000

DIRKA 3: London 8 (33km) Ponedeljek, 25.1.2021 ob 19:00h.

Proga

Ponedeljek, 25.1.2021 ob 19:00h.

Točke

1x KOM, 1x SPRINT, 1x GENERALNA

TEKMOVALECTOČKE GENERALNOTOČKE SPRINTTOČKE KOMNAJKOMPLETNEJŠI
Danijel Šipoš81110
Boštjan Horvat1113
Dominik Pelc120122
Dejan Mašič37717
Primož Zrim000
Matej Lukač105823
Tomo Čurman1131327
Simon Seci16112047
Fabian Aichelsreiter42511
T. Sovinc000
D. Lainscek111012
Samir Handanagić000
Šömen Matej000
Boštjan Koter125430
Boštjan Ostojič18110
A.Primozic61916
L.Farazin910221
A. Damis1341128
T. Mori000
M. Solar000
J. Hodzar516122
L. Lebar76114
H.Brane000
Dejan Horvat25131654
Mitja Brvar000
Goran D.1113
Matoz1113
Gleich1168
J Mlinarič1113
A. Sustarsic2092554
S. Antolin2136

DIRKA 2: 18.1.2021 FIGURE 8 REVERSE

Proga

18.1.2021 FIGURE 8 REVERSE

Točke

2x KOM, 2x SPRINT, 1x GENERALNA

TEKMOVALECTOČKE GENERALNOTOČKE SPRINTTOČKE KOMSPRINT 1SPRINT 2KOM 1KOM 2NAJKOMPLETNEJŠI
Danijel Šipoš649318119
Boštjan Horvat2401120203853
Dominik Pelc12722521130
Dejan Mašič4127846123
Primož Zrim000
Matej Lukač828111718
Tomo Čurman13142659131353
Simon Seci161836216201670
Fabian Aichelsreiter12511238
T. Sovinc000
D. Lainscek1210115513
Samir Handanagić2522451111252092
Šömen Matej000
Boštjan Koter14114162541056
Boštjan Ostojič598637122
A.Primozic000
L.Farazin10151410510439
A. Damis111127110161149
T. Mori000
M. Solar12211115
J. Hodzar11710981928
L. Lebar719111369237
H.Brane382711113
Dejan Horvat201736413112573
Mitja Brvar987171624
G.D.12211115
Matoz12211115
Gleich12211115
J Mlinarič12211115

DIRKA 1: 12.1.2021

Proga

2 kroga:

“2015 UCI WORLDS COURSE” ROUTE DETAILS (RICHMOND)

https://zwiftinsider.com/route/2015-uci-worlds-course/

Točke

2x KOM, 2x SPRINT, 1x GENERALNA

TEKMOVALECTOČKE GENERALNOTOČKE SPRINTTOČKE KOMSPRINT 1SPRINT 2KOM 1KOM 2NAJKOMPLETNEJŠI
Danijel Šipoš993542121
Boštjan Horvat8401820209966
Dominik Pelc12491681834
Dejan Mašič31538213132556
Primož Zrim18135110
Matej Lukač13202891182061
Tomo Čurman20113383201364
Simon Seci25223213925779
Fabian Aichelsreiter122711111630
T. Sovinc000
D. Lainscek2510417317
Samir Handanagić0
Šömen Matej0
Boštjan Koter44116251651161
Boštjan Ostojič521211101128
A.Primozic625114113
L.Farazin186171515
A. Damis1692672161051
T. Mori0
M. Solar0
J. Hodzar73516102510658
L. Lebar10125663227
H.Brane11210116423
SlovenščinaEnglishDeutsch